Dlaczego Alteya Organics?

Alteya Organics to marka kosmetyków organicznych posiadająca biura sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Hong-Kong'u oraz Dolinie Róż w Bułgarii, gdzie są produkowane kosmetyki z jedynie organicznych, certyfikowanych składników.
Światową sławę przyniosły Altei kosmetyki powstające na bazie pochodzących z własnych, ekologicznych upraw róż i lawendy.

Waters.jpg

 

Rodzinna firma już od pokoleń (ponad 300 lat) zajmuje się destylacją organicznych olejków eterycznych z uprawianch przez siebie roślin. Istniejaca od 1999r pod marką Alteya Organics specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości kosmetyków ekologicznych, prowadzi sprzedaż w 26 krajach świata. Wyrabiane przez nią organiczne olejki i wody kwiatowe szybko zdobyły sobie grono zwolenników i obecnie Alteya Organics zatrudnia w okresie zbiorów ponad 400 osób. Do swojej oferty dołączyła kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Są one stworzone dla osób ceniących sobie naturalne składniki, które nie podrażnią skóry i wydobędą z niej ukryte piękno. Kosmetyki marki Alteya organics są w 100% naturalne i powstają jedynie z ekologicznych skłaników, nie są rozcięczane w wodzie co stanowi i ich wyjątkowej skuteczności. Dzięki opatentowanej formule Bio damascena Alteya tworzy kosmetyki zdrowe na bazie ekologicznych stężonych olejków roślinnych, nie uzależniajac skóry ale zdrowo ją odżywiajac, tak aby zachowała młodzieńczy wyglad.

Alteya Organics lider kosmetyków organiczne Wyróżnienia Mecenas Gaudensis Alteya Organics

Baby & Pregnacy Award 2014

                                                                                
Czytaj więcej: Alteya Organics Lider w branży kosmetyków organiczych

To, co wyróżnia Alteya Organics od konkurencji to jej dbałość o uzyskiwanie najwyższej jakości kosmetyków, począwszy od selekcji i dbałości o rośliny, przez naturalne sposoby ich obróbki a skończywszy na butelkowaniu.

Jakość i skuteczność kosmetyków, w połaczeniu ze zobowiązaniem społecznym oraz poszanowaniem środowiska, zrównoważonego rolnictwa i dobrych praktyk biznesowych została wielokrotnie nagradzana. W tym:

Wybór LNE 2015 

best beauty buy wodabest beauty buy tattoo

 

w 2013r nagrodą Sustainable Beauty Aworda (Paryż, Francja) za Zieloną Formułę,

w 2013r w wyborach UK Pure Beauty Awarda (Londyn)

w 2013 r. Biofach Organic Novelity Recognition (Niemcy)

w 2012 r. Green Apple Award, zwycięzca  w kategori Najlepszy Produkt (Bułgaria)

w 2012 r uznanie Stowarzyszenia Konsumentów Ekologicznych USA

w 2012 r Pierwsza nagroda bułgarskiej Różanej Doliny w kategorii Najlepsze produkty do mycia twarzy i Spa.

Baby Care Alteya Organics

Kosmetyki Alteya Organics spełniają rygorystyczne wymagania stawiane produktom organicznym i wszystkie posiadają certyfikat USDA Organic*. W świecie zalanym masową produkcją chemicznie wytwarzanych kosmetyków jest to doprawdy rzadkością i tym bardziej się cieszymy, że mamy okazję zaprezentować ofertę Alteya Organics na polskim rynku.

* USDA Organic (United States Department of Agriculture) - Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych to urząd dokonujący między innymi regulacji standardów upraw organicznych i przyznający certyfikat uprawom spełniającym określone warunki. Jest najbardziej restrykcyjnym tego typu organem na świecie ponieważ określa standardy dla żywności.

Pieczęć USDA Organic nadaje się tylko tym produktom, których skład jest minimum 95% organiczny, bez syntetycznych konserwantów, barwników ani sztucznych zapachów. Wszelkie pozostałe składniki  muszą być zatwierdzone na krajowej liście produktów ekologicznych.

certyfikaty i nagrody.png