PERLA NEGRA. Życie z jakością.

Perla Negra powstała w 2012 roku by umożliwić Wam, naszym Klientom dostęp do produktów najwyższej jakości że pochodzą one z najczystszych ekologicznie źródeł i są przez nas osobiście sprawdzane i selekcjonowane. Na pewno nie znajdziecie tutaj artykułów masowej produkcji typu „made in China”, nafaszerowanych różnymi związkami chemicznymi czy genetycznie zmodyfikowanymi.

Na naszym blogu szczerze i otwarcie piszemy o tym po czym poznać wino dobrej jakości, jak czytać etykietki, co się naprawdę znajduje w sieciowych olejach z oliwy, dlaczego warto używać kosmetyków organicznych i co sprawia, że rozkoszujemy się smakiem i aromatem kawy.

Liczymy również na was, wasze opinie, uwagi i komentarze. Kręci was zdrowy styl życia? Wolicie slow food od fast food? A może macie swoje przepisy na smaczne potrawy, którymi chcielibyście się z nami podzielić? Piszcie do nas a my obiecujemy, że nie zostaniemy na nie obojętni. Razem z wami chcemy stworzyć portal promujący zdrowe, organiczne produkty, o których wartości świadczy nie reklama tylko jakość.